Last Minute

Last Minute Dobrzany

Zachodniopomorskie

LAST MINUTE to pewna z produkcji swego i szczególnie lubianego w nowym etapie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Koszalin

Film swoją premierę tworzył w roku 2013 po czym szybko zyskał zdanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Główne osoby w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, zabierający się w działalność owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która przyłączyła się w działalność Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki grający w istocie Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako matka Tomasza,
– Anna Szarek, która przyłączyła się w działalność Natalii Wis, będącej mocną miłością Tomasza również z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski zabierający się w część narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze zabierający się w część niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za grę w pełnej produkcji ważny był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele bliskich i atrakcyjnych ówcześnie utworów), natomiast montaż przylegał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak ważna się bardzo chętnie domyślić nawiązuje do wielkich ofert biur podróży ”last minute”, zajmujących się od wielu lat niezmiennie dużą popularnością.

Last Minute Koszalin

Właściwa fabuła filmu podejmuje się w chwili wygrania przez Tomka, dość niespodziewanie wycieczki do Egiptu. Ale na taką uwagę nie pewno się przecież udać sam. Towarzyszyć ma mu jego matka – kobieta niezwykle energiczna i z treściami – w celu nie bez przyczyny przez masa lat funkcjonowała jako policjantka. Na uwagę z Tomaszem powtarzają się i absolutnie jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać aby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopie w ostatnim Egipcie, to a teraz na starcie bohaterowie są ogromne problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co znacznie psuję bohaterom nastrój, którzy dodatkowo nie są świadomi tego, że to dopiero początek nieprzyjemnych niespodzianek, które natrafią na bliskiej wakacyjnej drodze. Uwaga nie zapowiada się dobrze – nie dość, że Tomek z grupą nie otrzymują odpowiedniego pokoju to także kuchnia nie robi im jedzenia. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego dużą licealną miłością. Niestety pani nie jest sama, bowiem na dowolnym etapu towarzyszy jej ideał mężczyzny, który kiedy się prezentuje stanowi jej narzeczonym.

Last Minute Koszalin

No tych porażek Tomasz nie chce pozostawić bez echa, stąd też używa się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który kiedy się bardzo mocno okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest zarówno kontakt z konsulatem, więc Tomasz zaś jego rodzina muszą sobie w niniejszym terminie jakoś radzić, przez co niestety zasobność ich portfeli maleje w oszałamiającym tempie. Na wesele po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w celu muszą powrócić prędzej lub później do świecie, natomiast w danym sezonie ze powodu na finansowe błędy stanowi ostatnie trudne. Dlatego pomysłowa i utrzymująca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do końcu.

Zdjęcia do realizacji Patryk Vega zaś jego obsługa prowadzili w tureckim hotelu Utopia World (hotel spotyka się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W historiach bez aktorów, których w filmie LAST MINUTE jest trochę zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Koszalin

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć wiadomo nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z osobami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych szczegółów. Tak niemal cały firm miany był naprędce, razem z urzędem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco innych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo oglądanym zwiastunem w budowy – ilość jego odsłon znacznie przekroczyła milion, oraz wiele kobiet zwlekało z niecierpliwością na punkt, w którym będą mogli poznać się z całością filmu.

Last Minute Koszalin

Źródło artykułu Last Minute

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o