Pożyczka w VIVUS bez zaświadczeń o dochodach

Pożyczka w VIVUS bez zaświadczeń o dochodach

Polecne i promocje

Łatwo się zagubić w nadmiarze formularzy, zaświadczeń, podpisów, pieczątek, dat i wszelkiego rodzaju wyciągów bankowych. Każdy kto choć raz starał się o jakąkolwiek pożyczkę, ten wie przez co trzeba przejść, aby dotrzeć do celu. Czas, który zajmują procedury w banku możesz wykorzystać w dużo przyjemniejszy sposób!

Weź pożyczkę w VIVUS bez zaświadczeń o dochodach

Nikt nie przepada za formalnościami i nadmiarem papierów. Łatwo się zagubić w tabunie formularzy, zaświadczeń, podpisów, pieczątek, dat i wszelkiego rodzaju wyciągów bankowych. Każdy kto choć raz starał się o jakąkolwiek pożyczkę, ten wie przez co trzeba przejść, aby dotrzeć do celu. Czas, który zajmują procedury w banku możesz wykorzystać w dużo przyjemniejszy sposób!

VIVUS.PL oferuje nam teraz pożyczkę bez zbędnych formalności – bez zaświadczenia o dochodach czy zatrudnieniu. Jedyne co musisz mieć przy sobie to dowód osobisty i to wszystko.

Procedura składania wniosku

Rejestracja na stronie Vivus.pl lub w aplikacji mobilnej.
Zaznacz kwotę, o którą wnioskujesz.
Wypełnij dane, które znajdą się w umowie.
Zakończ swoją rejestrację przelewem identyfikacyjnym.

Pożyczka z minimalnymi formalnościami

Pożyczki internetowe są coraz bardziej dostępne i powszechne. Idealnie pomogą podbudować domowy budżet lub spełnić marzenia. Tego typu zastrzyk gotówki można wykorzystać na wiele przyjemności lub w nagłej kryzysowej sytuacji. Można spokojnie wyjechać na wakacje bez ograniczeń, czy chociażby zakupić jakieś nowe sprzęty do domu!

Pożyczka pozabankowa bez BIK

Tego typu prywatne pożyczki wymagają jednak przemyślanych decyzji oraz rozsądku. Służą przede wszystkim bardzo przemyślanym inwestycjom, takim jak remonty, naprawy, kupno samochodu, a nawet kurs itd. Inwestuj mądrze w swoje otoczenie i siebie!

Zarówno Vivus jak i inne pozabankowe instytucje sprawdzają wiarygodność oraz informacje w BIK (Biuro Informacji Kredytowej) na temat przyszłego pożyczkobiorcy, co ułatwia cały proces w udzielaniu pożyczki. Wszelkiego rodzaju kredyty oraz pożyczki bez BIK mogą być ryzykowne, ponieważ każda poważna instytucja bankowa lub pozabankowa sprawdza zdolność kredytową pożyczkobiorcy, gdyż w interesie obu stron jest poprawne oraz regularne spłacanie rat.

Prosta pożyczka – proste zasady

Pożyczka internetowa bez zaświadczeń jest prosta i przejrzysta. Na Vivus.pl znajduje się tzw. „suwak kredytowy”, za którego pomocą będziesz mógł dokładnie zdecydować o wysokości pożyczki oraz o terminie jej całkowitej spłaty, tak jak będziesz chciał. Nikt nie będzie weryfikował na co wydasz pożyczoną gotówkę!

Chwilówka bez formalności i zaświadczeń pozwoli szybciej zrealizować plany i marzenia! Ekspresowo otrzymasz decyzję przy wniosku składanym na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Do tego wszystkiego wystarczą Ci podstawowe dane, dowód osobisty oraz kilka wolnych minut. Bez zbędnych formalności i bez zbędnych zaświadczeń.

Artykuł powstał dzięki portalowi vivus logowanie

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o